Logotipo

 

SERVIZO DE VÍAS E OBRAS

Nome

Teléfono

Extensión

Correo electrónico

Xefe do Servizo

 

 

 

José Manuel González Sánchez

988317803

7803

jose.manuel.gonzalez.sanchez@depourense.es

Asesoría Xurídica      

José Elier Ojea Ureña

988317816

7816

elier.ojea@depourense.es

Ordenanzas

988317800

7800

viaseobras@depourense.es

Fax

988317802

 

 

Negociado de Administración

 

 

 

Jesús Barros Salgado

988317829

7829

jbarros@depourense.es

María José Adao Francisco

988317828

7828

mj.adao@depourense.es

María Julia Fernández Page

988317825

7825

lineas@depourense.es

Mónica Vidal Álvarez 988317826 7826

mvidal@depourense.es

María Luisa López Martínez

988317827

7827

 

Equipo de Estudos de Tráfico e Seguridade Viaria

 

 

 

Luis Manuel Fernández Tesouro

988317812

7812

lmfernandez@depourense.es

Rodrigo Borrajo González

988317811

7811

rborrajo@depourense.es

Sección de Conservación e Explotación

     

Antonio Carlos Sánchez Moro

988317821

7821

antonio.sanchez@depourense.es

José Mota Machado

609878623

8124

viaseobras@depourense.es

Perfecto Paz González

609876848

8123

viaseobras@depourense.es

Fulgencio Domínguez González

609872813

8122

fulgenciodg@depourense.es

Sección de Estudos e Proxectos

 

 

 

Miguel Ángel Rodríguez Rodríguez 988317752 7752 miguel.angelrr@depourense.es

Negociado de Ofimática e Tramitación de Proxectos

     

Darío Fernández Pérez

988317817

7817

dfernandez@depourense.es

Javier Carballo Otero

988317819

7819

javier.carballo@depourense.es

María José Lorenzo Fernández

988317805

7805

mjlorenzo@depourense.es

María Reyes Rodríguez Rodríguez

988317804

7804

reyesrodriguez@depourense.es

Rubén Álvarez García

988317818

7818

ralvarez@depourense.es

Víctor Manuel Carballo Otero

988317824

7824

vcarballo@depourense.es

Negociado de Proxectos

     

Manuel Traveso Santana

988317753

7753

m.traveso@depourense.es

Elena Salgado Caramés

988317750

7750

elena.salgado@depourense.es

Jesús Manuel Ferreiro Dopazo

988317756

7756

 

Negociado de Topografía e Delineación

 

 

 

Fernando González González 988317807 7807 fernandogonzalez@depourense.es

José Luis López Castro

988317809

7809

jlcastro@depourense.es

Miguel Ángel Pereira Rodríguez

988317810

7810

mpereira@depourense.es

Miguel Jorge Rodríguez Martínez

988317808

7808

mjrodriguez@depourense.es

David Novoa Puga 988317806 7806 dnovoa@depourense.es

Negociado de Vixilancia de Obras 1

     

José Manuel Rodríguez Quiroga

609883684

8127

josemanuelrodriguezquiroga@depourense.es

Sección de Supervisión de Obras e Proxectos

     

Antonio Teixeira Araújo

988317822

7822

a.teixera@depourense.es

Raquel Rivero Cuquejo

988317820

7820

rrivero@depourense.es

María Pilar González Domínguez

988317823

7823

mpgonzalez@depourense.es